/

Serwis i naprawa pojazdów

Serwis samochodów ciężarowych

Centrum Serwisowe Mostki w ramach serwisu samochodów ciężarowych, wykonuje naprawy i usługi w zakresie:

serwis samochodów ciężarowych

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych.

Centrum Serwisowe Mostki oferuje serwis i naprawę samochodów ciężarowych. Ze względu na intensywną eksploatację, auta ciężarowe są wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju usterki i awarie. Z tego względu ważny jest regularny serwis samochodów ciężarowych. Nasi klienci mogą zdecydować się na naprawę ciągników i naczep wszystkich marek. Wdrażamy niezbędne przeglądy, wymiany i modernizacje części i wyposażenia. Świadczymy również szereg innych usług, w tym lakiernicze, blacharskie, wulkanizacyjne oraz oferujemy serwis mobilny TIR na terenie całej Europy.

 

Nasi eksperci cechują się bogatą wiedzą i wysokimi kompetencjami. Dzięki temu nasz serwis oferuje szeroki i profesjonalny zakres usług. Zajmujemy się serwisem wszystkich układów w samochodach ciężarowych. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji przy drodze tranzytowej. Nowe wyposażenie i zaplecze sprawiają, że serwis jest wygodny i szybki. Posiadamy kilka stanowisk, co znacznie przyspiesza serwis ciężarówek.

Serwis samochodów ciężarowych oferuje szeroki wachlarz usług z serwisem ciagników:

naprawa układu chłodzenia pojazdów

naprawa układu hamulcowego

naprawa układu kierowniczego

naprawa układu paliwowego

naprawa układu pneumatycznego

naprawa układu wydechowego

naprawa układu zawieszenia

Kompleksowa naprawa samochodów ciężarowych.

Kompleksowa i szybka naprawa samochodów ciężarowych poprzedzona jest precyzyjną diagnostyką komputerową. Zakres oferowanych usług obejmuje niezbędne przeglądy, naprawy układów i instalacji, serwisy zawieszenia, serwis ogumienia. Nasza oferta obejmuje również usługę wyważania kół. Dokładnie wyważona opona to gwarancja stabilnego zużywania się bieżnika i w efekcie przedłużenia żywotności opony.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Nasi eksperci sprawnie i dokładnie dokonują wszelkich serwisów i napraw. Dbamy o regularne badanie techniczne pojazdów jak i najwyższy poziom świadczonych usług. W naprawie samochodów ciężarowych ważne jest połączenie solidnego podejścia i umiejętności oraz profesjonalnej wiedzy. Nasi specjaliści potrafią połączyć te dwa aspekty z regularnie zdobywanym doświadczeniem. Serwis samochodów ciężarowych Mostki to miejsce, w którym każdy samochód ciężarowy będzie naprawiany zgodnie z powyższymi założeniami.

naprawa samochodów ciężarowych

Serwis samochodów ciężarowych oferuje szeroki wachlarz usług z serwisem ciagników:

naprawa instalacji elektrycznej pojazdów

naprawa naczep

naprawa plandek na naczepach

naprawa podłóg w naczepach

naprawa podzespołów w pojazdach

wymiana podzespołów w pojazdach

Pogwarancyjny serwis samochodów ciężarowych popularnych marek.

Kondycja samochodów ciężarowych jest niezwykle ważna. Dla wielu firm TIRy są niezbędnym środkiem potrzebnym do pracy i zwiększania zarobków. Dla nas serwis samochodów ciężarowych jest tak samo rutynową czynnością, jak dla innych tankowanie paliwa. 

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku awarii czas ma ogromne znaczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej mogli Państwo ponownie użytkować pojazd. Nasi eksperci — mechanicy, doskonale znają podzespoły Państwa samochodów ciężarowych. “Mostki” to serwis ciężarówek, który posiada kilka stanowisk, co znacznie skraca czas naprawy. Wykonując kilka napraw jednocześnie, minimalizujemy czas odbioru pojazdu. Oferujemy naprawy każdej usterki — nasz serwis TIR posiada bogate wyposażenie. W przypadku awarii w trasie zachęcamy do skorzystania z opcji, jaką jest mobilny serwis TIR. Oferujemy dojazd na miejsce w odległości 1000 km na terenie Europy.

serwis ciężarówek

Oferujemy fachowy serwis man w szerokim zakresie. Zajmujemy się naprawami pojazdu, montażem urządzeń pokładowych, a także ustawieniem geometrii kół. Ponadto, dokonujemy napraw i obsługi przyczep i naczep. Oprócz wyżej wymienionych usług nasz serwis samochodów ciężarowych posiada również bogatą gamę części i akcesoriów. Komponenty są specjalnie dedykowane ciężarówkom marki MAN. Poza fachową wiedzą, serwis MAN oferuje także części  dostarczanych przez czołowe firmy. Nasz truck service oferuje podzespoły od renomowanych producentów. Dzięki temu części pasują doskonale, a także zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, proponujemy rzetelną naprawę pojazdów tej holenderskiej marki. Producent ciężarówek DAF jest ceniony ze względu na wygodę i wydajność takich aut. Niestety, nie istnieją pojazdy bezawaryjne i również auta ciężarowe tej marki mogą ulec usterce. W przypadku awarii mają Państwo do dyspozycji kompletny serwis DAF. Proponujemy diagnostykę komputerową, naprawy obecne i powypadkowe, niwelujemy awarie dotyczące elektryki, czy układu kierowniczego i wydechowego. Szczególnie problematyczne mogą okazać się usterki klimatyzacji lub ogrzewania postojowego. Wiemy, że bez tych sprawnych systemów, podróż może okazać się bardzo trudna lub wręcz niemożliwa. Staramy się, aby każdy proces naprawy odbył się w jak najkrótszym czasie.

IVECO jest marką, która dynamicznie się rozwija. Co za tym idzie, jest chętnie wybierana przez naszych klientów. Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania tej firmy, cechują się mniejszą awaryjnością i zredukowaniem negatywnego wpływu na środowisko. Regularne przeglądy pozwalają nie tylko zminimalizować ryzyko usterki. Pomagają także sprawdzić, czy wydajność i spalanie paliwa jest na odpowiednim poziomie.

W przypadku samochodów ciężarowych najpoważniejsze problemy stanowią awarie sprzęgła lub hamulców. Stwarzają one zagrożenie nie tylko dla kierowcy, ale również innych użytkowników drogi. Nasz serwis IVECO pomoże w krótkim czasie wykryć takie usterki i jak najszybciej je usunąć.

Nasza oferta obejmuje o wiele szerszy zakres, niż serwis samochodów ciężarowych marek wymienionych powyżej. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest także serwis SCANIA.

Na co dzień podejmujemy się zarówno skomplikowanych i wymagających napraw, jak i regularnej wymianie części eksploatacyjnych. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi mechaników tir, naprawa chłodnicy czy naprawa sprężarki nie będzie już stanowiła problemu. Staramy się zredukować do minimum czas naprawy, w którym samochód stoi i nie zarabia. Dodatkowo oferujemy również serwis mercedes truck, serwis volvo truck czy serwis renault truck. Największą satysfakcję z wykonywanej przez nas pracy stanowi zadowolenie naszych klientów, którzy regularnie do nas wracają.

Mobilny serwis samochodów ciężarowych

Serwis mobilny. Naprawa samochodów ciężarowych na trasie.

Wiemy, że awaria samochodu ciężarowego w trasie to duży kłopot i stres. W trosce o Państwa komfort oferujemy serwis mobilny tir do 1000 km na terenie Europy. Dzięki współpracy z naszymi partnerami naprawa przebiega w sposób szybki i bezpieczny. Serwis mobilny TIR oferuje szereg usług. Są to m.in. diagnostyka komputerowa, naprawy układów i instalacji czy elementów w naczepach.

Nasz mobilny serwis samochodów ciężarowych to profesjonalna kadra i innowacyjny sprzęt. W razie potrzeby oferujemy także holowanie tir. Motoryzacja to nasza pasja połączona z efektywnością. Usuwamy awarię w możliwie najkrótszym czasie, aby powrót na trasę okazał się niekłopotliwy.

Dbanie o stan techniczny floty to duża odpowiedzialność. Wiąże się to również z obowiązkiem regularnego kontrolowania stanu technicznego opon w pojazdach tir.

Serwis opon i stałe monitorowanie głębokości bieżnika czy prawidłowego ciśnienia opon pozwala na zachowanie ogumienia w jak najlepszym stanie. Przegląd bieżnikowanie opon zwiększa ich żywotność, wpływa na  efektywność paliwową i pozwoli zawczasu wykryć ewentualne uszkodzenia, tym samym zapobiegając awarii w trasie.

Dbałość o jak najlepszy stan opon zwiększa niezawodność oraz minimalizuje koszty operacyjne. Oferujemy kompletny serwis opon od ich wyboru po ich naprawę. Właściwa rotacja i wyważenie opon zwiększają ich żywotność i powodują ich równomierne zużycie. Warto powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.

Dysponujemy nowym sprzętem diagnostycznym, który dzięki dokładnym pomiarom pozwoli uniknąć kłopotów w trasie. Innowacyjne technologie pozwalają nam na bieżąco wykrywać i diagnozować wszelkie nieprawidłowości. W przypadku błędu doświadczony mechanik tir dokona jego właściwej interpretacji. Co więcej, przeanalizuje także parametry, które pozwolą poprawnie rozpoznać odczytany błąd i wybrać odpowiednią ścieżkę działania. Nasz serwis samochodów ciężarowych jest w stanie szybko wykryć wiele anomalii. To szczególnie ważne, zanim koszty napraw zaczną rosnąć w szybkim tempie.

Nasza profesjonalna obsługa serwisowa oferuje wiele usług w ramach jednego centrum serwisowego. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić czas, nie szukając innego miejsca potrzebnego do naprawy usterki. Naprawy, które przeprowadzamy, cechuje wysoka jakość, konkurencyjna cena, a także najlepsze części. Serwis ciężarówek, który prowadzimy, zatrudnia wyspecjalizowanych mechaników, którzy pomogą rozwiązać wszystkie problemy związane z samochodami ciężarowymi. Obsługujemy pojazdy wszystkich marek, a nowoczesny sprzęt pozwala nam wykonywać specjalistyczną diagnostykę oraz szerokie naprawy. Nasi klienci mogą również skorzystać z OSKP czyli Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Stacja znajduje się na obszarze naszego centrum serwisowego. Nasz serwis samochodów ciężarowych dokłada wszelkich starań, aby spełnić Państwa najwyższe oczekiwania.

Scroll to Top