/

Serwis webasto

Serwis webasto

Serwis ogrzewania postojowego.
Centrum Serwisowe Mostki wykonuje usługi w zakresie:

Serwis ogrzewania postojowego.

Do najpopularniejszych marek ogrzewania postojowego w Polsce należą: Webasto, Truma, Eberspächer. Urządzenia te chętnie są montowane w pojazdach ciężarowych, specjalistycznych, budowlanych czy rolniczych.

 

Montaż ogrzewania postojowego nie jest skomplikowany ani nie wymaga dużych zmian w instalacji elektrycznej oraz konstrukcji pojazdu. Ogrzewanie postojowe znacząco poprawia komfort pracy kierowcy oraz wpływa na żywotność silnika zapobiegając przed nadmierną eksploatacją przy ujemnych temperaturach.

 

W trosce o dobry stan instalacji warto regularnie wykonywać serwis ogrzewania postojowego. W naszym centrum serwisowym wykonujemy usługi w ramach:

  • serwis Eberspächer
  • serwis Webasto
  • serwis Truma

Ogrzewanie wodne pojazdu. Ogrzewanie powietrzne pojazdu.

Ogrzewanie postojowe pojazdów ciężarowych może być wodne lub powietrzne. Chodzi tutaj o sposób rozprowadzania ciepła. Chętniej wybierane jest ogrzewanie powietrzne pojazdu. Głównym argumentem za tym wyborem jest mniejsze zużycie paliwa. Dodatkowo mają mniej podzespołów zasilanych elektrycznie, a co za tym idzie w mniejszym stopniu zużywają akumulatory.

Serwis Webasto. Diagnostyka ogrzewania postojowego.

Ogrzewanie postojowe Webasto to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań w pojazdach ciężarowych. Firma oferuje zarówno ogrzewanie wodne pojazdu jak i ogrzewanie powietrzne pojazdu. Dostępne jest w wielu wariantach różniących się dostępnymi funkcjami oraz mocą grzewczą.  

 

Przed wyborem konkretnego rozwiązania warto zasięgnąć opinii naszych fachowców, którzy chętnie doradzą najlepsze rozwiązanie dla twojej floty. Zajmujemy się:

  • montażem ogrzewania postojowego
  • serwisem ogrzewania postojowego

Naprawa ogrzewania postojowego.

Centrum Serwisowe Mostki oferuje szeroki wachlarz usług związanych z serwisem pojazdów ciężarowych.

 

W ramach serwisu ogrzewania postojowego wykonujemy:

  • diagnostyka ogrzewania postojowego
  • montaż ogrzewania postojowego
  • naprawa ogrzewania postojowego
Scroll to Top