/

Serwis mobilny

Serwis mobilny TIR

Centrum Serwisowe Mostki organizuje kompleksową naprawę pojazdów ciężarowych na terenie całej Europy.

Serwis mobilny wykonuje naprawy w promieniu 1000 km w zakresie:

Współpracujemy także z innymi partnerami na terenie całej Europy.

serwis mobilny tir

Mobilny serwis samochodów ciężarowych w Europie.

Awaria samochodu ciężarowego w trasie to duży stres i problem nie tylko dla kierowcy. Niewątpliwie dla właścicieli firm to strata czasu i pieniędzy, kiedy TIR nie może wyruszyć w dalszą drogę. Z myślą o potrzebach naszych klientów powstał mobilny serwis TIR, który działa w promieniu 1000 km na terenie całej Europy.

Nasz serwis samochodów ciężarowych obejmuje kompleksowe usługi. Dzięki diagnostyce komputerowej możemy w łatwy sposób zlokalizować awarię. Wykonujemy kompleksowe naprawy układu zawieszenia, układu pneumatycznego i hamulcowego. Wiemy również, jak ważna jest naprawa układu paliwowego oraz naprawa instalacji elektrycznych, aby pojazd mógł bezpiecznie dotrzeć do celu. Naprawiamy różnego rodzaju usterki bez względu na miejsce i okoliczności. Współpraca z innymi partnerami na terenie całej Europy to gwarancja szybkiego rozwiązania problemu. Serwis TIR, który oferujemy, zapewnia szybką realizację i najwyższą jakość usług.

Serwis samochodów ciężarowych oferuje szeroki wachlarz usług związanych z naprawą pojazdów ciężarowych:

naprawa układu hamulcowego

naprawa układu pneumatycznego

naprawa układu zawieszenia

naprawa instalacji elektrycznej

naprawa układu paliwowego

Mobilna naprawa pojazdów ciężarowych w promieniu 1000 km.

Posiadamy bogate doświadczenie w pomocy drogowej i sprawdzone rozwiązania podczas awarii samochodów ciężarowych na trasie. Serwis mobilny, który prowadzimy, jest przygotowany na naprawę każdej usterki. Natychmiastowo dojeżdżamy na miejsce awarii niezależnie czy jest to droga, czy parking. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i współpracy z naszymi partnerami dojazd na miejsce awarii jest szybki, a naprawa skuteczna. To duża oszczędność czasu. Nie trzeba już go tracić na szukanie warsztatu i czekanie na naprawę pojazdu. Naprawiony pojazd może od razu wyruszyć w dalszą podróż. Co więcej, jest to również oszczędność pieniędzy, gdyż naprawa na drodze to brak konieczności holowania pojazdu. Nasz serwis samochodów ciężarowych to gwarancja bezpieczeństwa floty na wszystkich drogach w Europie.

samochody ciężarowe na trasie

Serwis mobilny TIR — wysoka jakość w korzystnej cenie.

Nasz profesjonalny zespół fachowców stawia na szybkość naprawy. Dodatkowo specjalistów cechuje precyzja w wykonywanych usługach oraz wykorzystywanie wysokiej jakości części do pojazdów. Mechanicy, którzy z nami współpracują, stale podnoszą swoje kompetencje, aby sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu naszych specjalistów, serwis mobilny TIR przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Dojeżdżamy na miejsce awarii niezależnie od warunków atmosferycznych, zarówno w trasie jak i na postoju. Przeprowadzamy naprawy pojazdów wszystkich marek, niezależnie od wieku pojazdu. W przypadku starszych pojazdów czasami jest niemożliwe zamontowanie oryginalnej części. Jeśli niektóre z nich nie są już produkowane, stosujemy najwyższej jakości zamienniki. Co więcej, oferujemy korzystne ceny, o czym świadczy nieustannie powiększające się grono zadowolonych klientów. Wybierając nasz serwis mobilny, mogą Państwo liczyć na fachową pomoc nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji.

mobilny serwis samochodu ciężarowego

Nasz serwis mobilny dokonuje napraw samochodów ciężarowych w każdych warunkach. Nie jest dla nas problemem dotarcie na miejsce usterki w nocy, na drodze o dużym natężeniu ruchu, drogach dojazdowych, a także w miejscach mało uczęszczanych. Dokładamy wszelkich starań, aby naprawić pojazd na miejscu. Jeśli sytuacja jest bardziej skomplikowana i nie jest to możliwe, nasi klienci mogą liczyć na sprawne holowanie pojazdu do serwisu samochodów ciężarowych współpracującego z nami zagranicznego partnera. Usunięcie usterki w możliwie najkrótszym czasie sprawia, że samochód może wyruszyć w dalszą trasę.

Awarie układu elektrycznego to jedna z częściej występujących usterek w wyniku eksploatacji samochodu ciężarowego. Szczególnie ważne dla kierowców TIRów są sprawnie działające systemy tacho oraz ogrzewania postojowego webasto. Mają one duży wpływ na właściwe funkcjonowanie wielu podzespołów w pojeździe. Szybka naprawa tego układu jest kluczowa, aby zapobiec dalszym nieprawidłowościom. Nasz serwis mobilny jest w pełni przygotowany na takie sytuacje. Dzięki nowoczesnej i precyzyjnej diagnostyce oraz profesjonalnym wyposażeniu usuwamy wadę w krótkim czasie, tak aby pojazd bezpiecznie dotarł do celu. Wiemy, jak ważne jest dokładne sprawdzenie wszystkich błędów dotyczących elektroniki pojazdu, również niezwiązanych z awarią, do której przyjechaliśmy pomóc klientowi.

Części i podzespoły do samochodów ciężarowych w wyniku ciągłej eksploatacji są szczególnie narażone na zużycie i wymagają częstej konserwacji. Nierówna, wyboista nawierzchnia lub źle ustawiona geometria sprzyja np. uszkodzeniom łożyska. Regularny serwis samochodów ciężarowych jest w stanie zminimalizować ryzyko awarii, ale nie zawsze jest w stanie jej zapobiec. Chociaż konieczność wymiany wadliwej części w trasie brzmi bardzo poważnie, to nasi mobilni fachowcy są w stanie ekspresowo usunąć usterkę, wykorzystując najwyższej jakości części.

marki samochodów ciężarowych

Serwis mobilny TIR — naprawa MAN, DAF, Volvo, Mercedes, Renault i wiele innych.

Oferujemy naprawę samochodów ciężarowych wszystkich marek. Wśród nich można wymienić serwis mobilny pojazdów Volvo, DAF, MAN, IVECO czy SCANIA. Posiadamy pełne przygotowanie do napraw TIRów oraz wyposażenie w potrzebne części. Naprawa samochodu ciężarowego nie wymaga już kosztownej wizyty w zagranicznych, autoryzowanych serwisach. Nasze usługi cechuje korzystna cena przy zachowaniu najwyższej jakości. Szybka diagnoza, wycena i naprawa pozwala zredukować koszty niespodziewanych sytuacji. Nasz serwis mobilny TIR sprosta Państwa najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Nasz pojazd naprawczy, którym dojeżdżamy w ramach serwisu mobilnego, jest w pełni wyposażony w niezbędne akcesoria. Mamy wszystko, co potrzebne jest do kompleksowej naprawy w terenie. Na wyposażeniu znajdują się agregat, spawarka, prostownik, podnośnik hydrauliczny, potrzebne klucze i ściągacze. Dodatkowo w pojeździe znajduje się wiertarka, imadło, przewody oraz złączki. Dzięki kompletnemu wyposażeniu możliwa jest szybka likwidacja usterki w terenie.

Jeśli Państwa pojazd uległ awarii w trasie, warto niezwłocznie skontaktować się z nami. Dzięki szczegółowej rozmowie możemy sprawnie zorganizować potrzebną Państwu pomoc. Jak najlepiej przygotowujemy się do usunięcia awarii na miejscu. Błyskawicznie wycenimy koszt naprawy, zorganizujemy potrzebne części i dotrzemy na miejsce usterki. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu nasz serwis mobilny TIR jest w stanie dotrzeć do Państw całej Europy. Nasi mechanicy realizują naprawy zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi.

Dzięki wysokim kwalifikacjom i doświadczeniu zawodowego wszystkie usługi wykonywane przez mobilny serwis TIR, cechują się jakością i krótkim czasem – tak ważnym podczas trasy z załadunkiem. Nasi specjaliści dokładnie znają układy samochodów TIR. Dzięki temu wykonujemy proste prace jak np. wymiana oleju, ale również te bardziej złożone jak wymiana rozrządu. Dzięki błyskawicznej diagnozie możemy szybko wyeliminować awarie układu elektrycznego lub wiązki w instalacji. Dojeżdżamy w promieniu 1000 km przez wskazane przez klienta miejsce. To duża wygoda oraz oszczędność czasu i funduszy. Priorytetem jest dla nas zapewnienie każdemu klientowi profesjonalnej obsługi.

Scroll to Top